Komfort działania i funkcjonalność zastosowanych w kuchni rozwiązań to podstawa tego, o czym powinniśmy pamiętać, projektując idealną przestrzeń. Nasza kuchnia musi być ładna, ale też dobrze przemyślana.

Ważne są nie tylko ergonomiczne systemy w rodzaju niskiego cargo, szafek narożnych czy pojemnych i wytrzymałych szuflad oraz inteligentnego oświetlenia. Wygoda i perfekcyjnie zaplanowana organizacja kuchennej pracy wymaga bowiem dbałości nawet o najmniejszy szczegół!

To właśnie dlatego doskonałym dopełnieniem w wyposażeniu każdej kuchni są maty antypoślizgowe. Gwarantują one ład i porządek wewnątrz szuflady, dbając jednocześnie o stan i bezpieczeństwo tego, co schowane w środku.

Montaż takiej maty jest niezwykle prosty! Wystarczy do niego miarka, poziomica i nożyk, wykorzystywany przy okazji remontów. W pierwszej kolejności zadbajmy o to, by wyznaczyć szerokość i głębokość szuflady. Znając konieczne wymiary, możemy dociąć matę tak, by odzwierciedlała ona rozmiary naszej szuflady.

Osiągnięty dzięki temu efekt jest idealny! Mata antypoślizgowa to prosty sposób na to, by uniknąć chaosu w strefie przechowywania i w strefie zapasów. To również dowód na to, że funkcjonalność naszej kuchni zależy wyłącznie od tego, jak ją sobie zaplanujemy!

Chcesz odnaleźć najbliższy punkt Häfele?

Udostępnij swoje położenie lub wybierz województwo z listy.

Autoryzowany dystrybutor

Hurtownia partnerska