Każdy projektant doskonale wie, że oświetlenie odgrywa we wnętrzu bardzo ważną rolę. Nie inaczej jest w przypadku przestrzeni kuchennej. Odpowiednio dobrany system oświetleniowy łączy w sobie estetykę z funkcjonalnością. Stanowi nie tylko ozdobę kuchni, budując jej klimat, ale też wpływa na to, co jest związane z komfortem pracy i ergonomią przestrzeni roboczej.  

Decyzja o tym, który system wybrać, nie jest prosta. Oferta dostępnych na rynku rozwiązań jest bogata, dlatego nasz wybór ułatwić może jedynie propozycja, która uwzględniać będzie pakiet niezaprzeczalnych korzyści.   

Rozwiązaniem, które na tle konkurencji zdecydowanie się wyróżnia, jest system oświetlenia meblowego Loox LED marki Häfele. Gwarantuje on nie tylko funkcjonalność, ale i swobodę projektowania, z którego skorzystać mogą zarówno stolarze, jak i projektanci wnętrz. Co więcej, towarzysząca mu dowolność wyboru w pełni kompatybilnych ze sobą elementów rzuca nowe światło na zakres potencjalnych zastosowań, a rozwiązanie Plug&Play i jasne oznaczenia kolorystyczne sprawiają, że cały system jest łatwy i szybki w montażu.

Trzeba wspomnieć, że w praktyce montaż systemu sprowadza się do kilku zaledwie elementów. Wystarczy wyznaczyć potrzebną długość taśmy LED, uciąć ją w odpowiednim miejscu i z pomocą zwykłego wcisku połączyć z włącznikiem. Następnie, podłączoną do akumulatora taśmę, w łatwy i nie wymagający siły sposób, montujemy w specjalnym profilu, który finalnie przykrywamy dedykowaną mu osłonką z mlecznego szkła.

Ewentualne defekty świetlne, czyli migoczące diody i nierównomiernie rozprowadzone i rozproszone światło, wykluczy właściwa – wynosząca więcej niż 8 mm – odległość między diodą a kloszem. Tak zainstalowany system to gwarancja najwyższej jakości światła i sposób na to, by podarować sobie porcję wyjątkowego nastroju!  

Chcesz odnaleźć najbliższy punkt Häfele?

Udostępnij swoje położenie lub wybierz województwo z listy.

Autoryzowany dystrybutor

Hurtownia partnerska