Ekspert odpowiada: drugie życie szafek

Zespół Häfele

czytaj

Zespół Häfele - Nasz ekspert

- Proszę o zaprojektowanie wnętrza szafek kuchennych w moich starych meblach. Fronty otwierają się tradycyjnie na zawiasach. Po paru latach schylanie się i przeszukiwanie głębi szafek stało się uciążliwe. Myślę o wygodnym systemie szuflad, przy zachowaniu aktualnego sposobu otwierania frontów, lub cargo – pisze Pani Basia.

Joanna
Przypadek Pani Basi doskonale ilustruje to, co możemy uzyskać, stawiając na nowoczesne i funkcjonalne systemy meblowe. Bez konieczności wymiany całej kuchni.

Mirella
Na przesłanych zdjęciach widać dokładnie, jak trudne jest korzystanie z całej zawartości szafek. Łatwy dostęp mamy tylko do rzeczy znajdujących się bezpośrednio przy frontach, reszta pozostaje tajemnicą.

Joanna
Nasza prosta, ale skuteczna, propozycja polega na zastosowaniu systemów wysuwających zawartość szafek na zewnątrz mebla. To sprawi, że ich pojemność znacznie wzrośnie, a korzystanie z nich będzie prawdziwą przyjemnością.

Mirella
Najlepsze, że wszystkie zmiany można przeprowadzić w ciągu kilku godzin. Bez konieczności przeprowadzania remontu i bez dużych nakładów finansowych.

Zespół Häfele - Nasz ekspert

Chcesz odnaleźć najbliższy punkt Häfele?

Udostępnij swoje położenie lub wybierz województwo z listy.

Autoryzowany dystrybutor

Hurtownia partnerska