Koniec meblowych kompromisów

Zespół Häfele

czytaj

Zespół Häfele - Pomysły

Mieszkanie powinno być urządzone tak, by odpowiadało wszystkim naszym gustom i potrzebom. Dlatego warto wybierać meble na zamówienie. Konkrety? Proszę bardzo.

Tomasz
Oryginalność
: Meble na zamówienie dają nam możliwość decydowania od A do Z o tym, jak będą wyglądać. Klient ma możliwość uczestniczenia w całym procesie ich realizacji, począwszy od fazy projektu. Solidni producenci nie tylko wysłuchają zamawiającego, ale też będą służyć radą w doborze materiałów i okuć meblowych.

Jakub:
Nie takie drogie
: Na rynku istnieje wiele lokalnych firm, które realizują zamówienia po przystępnej cenie. Wielkie sieci muszą przede wszystkim na siebie zarobić. Na cenę wpływają takie rzeczy, jak opłacenie powierzchni sklepowej, zatrudnienie obsługi, opłacenie projektantów. Po stronie klienta dodatkowy koszt generuje transport z magazynu do domu i montaż. Tymczasem mniejsze przedsiębiorstwa nie mają ukrytych kosztów – wykonują tylko zlecone meble, zatrudniają kilka osób, a montaż w cenie zamówienie jest dla nich czymś oczywistym.

Tomasz:
Jakość
: Meble na zamówienie to gwarancja jakości, której nie można doszukiwać się w tych produkowanych taśmowo. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie i nie można go powierzyć maszynom, ale zaangażowanym w pracę doświadczonym specjalistom. Dzięki temu możemy być spokojni o to, że to zakup na lata.

Jakub:
Funkcjonalność
: Meble od stolarza pozwalają nam zagospodarować każdą dostępną przestrzeń. Kuchnia to miejsce gdzie funkcjonalność nabiera wyjątkowego znaczenia. Staramy się wykorzystać każdy centymetr, by zmieścić potrzebną ilość szuflad i szafek. Te z kolei muszą pozwolić użytkownikowi na swobodne działanie w kuchni. To wszystko możemy zaplanować – uwzględniając w projekcie nasze oczekiwania. Szczególnie istotna jest kwestia okuć – w meblach dostępnych w sklepach wykorzystuje się najprostsze okucia, podczas gdy rynek oferuje takie udogodnienia, jak szuflady z amortyzacją, wysuwne półki, czy zawiasy z hamulcami. Kiedy raz się na nie zdecydujemy, nie będziemy mogli sobie wyobrazić, jak funkcjonowaliśmy w kuchni bez nich.

Tomasz:
Styl i elegancja
: Meble na zamówienie robią wrażenie. Tylko od nas zależy, jak bardzo wyjątkowy będzie projekt, który zostanie zrealizowany. Misternie dopracowane detale i widoczna na pierwszy rzut oka wysoka jakość mebla sprawią, że nasze mieszkanie zyska w oczach gości. Wykonanie mebli na zamówienie pozwala zachować spójność koncepcji. Nie można pozwolić sobie na to, by meble w którymkolwiek pomieszczeniu nie pasowały do stylu, w którym urządziliśmy dom. Meble na zamówienie pozwalają w pełni odzwierciedlić gust właściciela.

Jakub:
Odpowiadając na pytanie: czy warto? Mówimy - zdecydowane tak!

Zespół Häfele - Pomysły

Chcesz odnaleźć najbliższy punkt Häfele?

Udostępnij swoje położenie lub wybierz województwo z listy.

Autoryzowany dystrybutor

Hurtownia partnerska