Porady Wpis
Loox

ZOBACZ. ŚWIATŁO WEDŁUG NAJLEPSZYCH PRZEPISÓW

Kuchnia lubi światło. W dobrze urządzonym kuchennym wnętrzu należy zadbać nie tylko o oświetlenie ogólne, przy którym spożywamy posiłki, ale również o właściwe zaopatrzenie w światło wybranych stref roboczych, w których miło, komfortowo i bezpiecznie chcemy pracować nad ich przygotowaniem. Podstawą idealnej aranżacji jest połączenie wielu źródeł i indywidualnych właściwości oświetlenia.

Kuchnia

System LOOX5 pozwala na oświetlenie przestrzeni kuchennej, wykorzystując wszystkie rodzaje oświetlenia. Funkcyjne służy do oświetlania blatu roboczego, nastrojowe podkreśla kontury i ułatwia orientację w przestrzeni, punktowe, o małym kącie świecenia zamienia naczynia w przedmioty dekoracyjne.
Światło wewnątrzszafkowe

Światło wewnątrzszafkowe

Odnalezienie potrzebnych sprzętów i produktów zbyt często bywa w kuchni wyzwaniem. Głębokie szafki i półki kryją nadmiar garnków, naczyń, sztućców, kuchennych narzędzi, produktów i przypraw. Sposobem na dobrą organizację przestrzeni jest doświetlenie ich wnętrza taśmami ledowymi. Umiejscowione w bokach korpusów w żaden sposób nie przeszkodzą w montażu półek czy prowadnic.
Światło na powierzchnie robocze

Światło na powierzchnie robocze

Miejsce do pracy wymaga oświetlenia mocnym światłem, które nie powinno męczyć oczu. W strefie roboczej ma być zdecydowanie jasno, ale nie oślepiająco. Równomierne światło padające bezpośrednio na blat zwiększa komfort i bezpieczeństwo w trakcie kuchennych prac. Najlepiej zastosować takie o neutralnym, białym zabarwieniu, które nie zmienia koloru potraw i produktów.
Światło w szufladzie

Światło w szufladzie

Energooszczędne, zintegrowane oświetlenie szuflad znacząco poprawia widoczność ich wnętrza. Łatwo odnaleźć potrzebną rzecz, nawet przy przygaszonym oświetleniu ogólnym. Dostępne w Loox5 oprawy LED sterowane są sensorowo, dzięki czemu automatycznie włączają się dopiero w momencie otwarcia szuflady.

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o systemie LOOX5 oraz o zaawansowanych możliwościach oświetlenia wnętrz, zapraszamy do kontaktu przez formularz - nasz specjalista skontaktuje się z Tobą!

Kontakt do doradcy

+48 71 74 72 300