Porady Wpis
Loox

ZOBACZ. ŚWIATŁO W CZYSTEJ POSTACI

Połączenie różnych źródeł i charakterów oświetlenia potrafi zmienić łazienkę w przyjemne, domowe SPA. Oświetlenie krawędzi przypomina sztuczny horyzont, przywołując widok zachodzącego słońca. Światło o regulowanej intensywności potrafi stworzyć intymną i relaksującą atmosferę.

Światło tworzące sztuczne horyzonty

Światło tworzące sztuczne horyzonty

Delikatne konturowanie krawędzi światłem tworzy sztuczne horyzonty, symulując światło dzienne w zamkniętej przestrzeni. Zastosowanie taśm ledowych w sufitach podwieszanych, we wnękach, a także za lub pod meblami nadaje zabudowie lekkości i doskonale doświetla łazienkowe zakamarki.
Lustro multimedialne

Lustro multimedialne

Zamiast montować osobne oświetlenie nad umywalką, warto zdecydować się na nowoczesne rozwiązanie w postaci multimedialnego, podgrzewanego lustra w ledowej oprawie, które dostraja natężenie i barwę światła do potrzeb, nastroju i pory dnia. Zaprojektowane tak, aby podświetlenie kierowało się dokładnie na osobę stojącą naprzeciwko zwierciadła. Posiada również nagłośnienie sterowane za pomocą Bluetooth.
Lusterko do makijażu

Lusterko do makijażu

Lusterko z oświetleniem LOOX5 posiada dwie niezbędne przy makijażu funkcje: dobrze oświetla i powiększa. Emituje mocne rozproszone światło przy 5-krotnym powiększeniu. Konstrukcja montowana do ściany na ruchomym, łamanym ramieniu pozwala na oszczędność miejsca oraz umożliwia regulację kąta nachylenia do optymalnej pozycji.

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o systemie LOOX5 oraz o zaawansowanych możliwościach oświetlenia wnętrz, zapraszamy do kontaktu przez formularz - nasz specjalista skontaktuje się z Tobą!

Kontakt do doradcy

+48 71 74 72 300