Porady Wpis
Loox

Inteligentne oświetlenie Loox 5 to gwarancja jakości i satysfakcji Klienta!

Poświęciliśmy około 100 000 godzin na prace nad oświetleniem LED oraz na badania i rozwój, odbywając przy okazji wiele cennych dyskusji z klientami, partnerami handlowymi i branżowymi — i wiele z nich wynieśliśmy. Rynek żąda cyfrowych odpowiedzi. Po czterech generacjach opraw LED Loox nadszedł czas na nie tyle kolejną ewolucję, co przejście na zupełnie nowy poziom. Loox 5. Nasz rozwój przyspiesza, bo świat pędzi do przodu i Wasze potrzeby rosną równie szybko. Häfele to ogólnoświatowy producent systemów oświetleniowych, który tworząc system Loox 5, chciał podarować swoim klientom najwyższy możliwy standard oświetlenia mebli i wnętrza.

Gwarancja satysfakcji klienta na produkty klasy premium!

10 lat gwarancji na taśmy LED i zasilacze klasy premium!

Gwarancja satysfakcji klienta na produkty klasy standard!

5 lat gwarancji na taśmy LED i zasilacze klasy standard!
Ciągły rozwój z dbałością o detale i jakość całego systemu Loox 5!

Ciągły rozwój z dbałością o detale i jakość całego systemu Loox 5!

Stała jakość barw i moc. Ważnym czynnikiem nowych technologii jest niezawodność. Dlatego firma Häfele wyznaczyła wysokie standardy wyboru materiałów, które są nieustannie testowane i poddawane międzynarodowej certyfikacji. Häfele wybiera diody LED najwyższej klasy jakości, aby zapewnić jak najdłuższą trwałość i efektywność energetyczną. Naszym celem są niezawodne produkty i zawsze zadowoleni klienci.
Na co zwrócić uwagę, wybierając oświetlenie?

Na co zwrócić uwagę, wybierając oświetlenie?

Oświetlenie to jeden z kluczowych elementów aranżacji każdego wnętrza, także kuchni. Tutaj znaczenie ma wiele elementów: rodzaj oprawy (punktowa lub liniowa), ich rozmieszczenie i dobór, barwa światła oraz jego natężenie, a na końcu ergonomiczne sterowanie. Warto się nad tą kwestią głębiej zastanowić, bo stawką jest wnętrze oglądane każdego dnia w dobrym świetle. Zagwarantuje to system Loox 5.
Gwarancja Häfele

Gwarancja Häfele

Jeśli niezbędne będzie skorzystanie z gwarancji Häfele zapraszamy do pobrania stosowanych formularzy.