Porady Wpis
Loox

ZOBACZ. ŚWIATŁO O JAKIM NIE ŚNIŁEŚ

Sypialnia to zwykle najbardziej prywatna część naszego domu. Ceni intymność, relaks i nastrojowe operowanie światłem. Do stworzenia niepowtarzalnej aury można wykorzystać kilka różnych źródeł światła, w tym również oświetlenie liniowe, które tworzy sztuczne horyzonty i delikatnie akcentuje przestrzeń.

Sypialnia

System LOOX5 umożliwia dostosowanie oświetlenia tak, by sypialnia stała się oazą wypoczynku i relaksu. Połączenie światła akcentującego z dekoracyjnym tworzy wyjątkowo nastrojową atmosferę. Lampki kierunkowe o wąskiej wiązce pozwalają na nocną aktywność, nie zakłócając odpoczynku innym.
Światło dla nocnych marków

Światło dla nocnych marków

Nocna lampka to sypialniany klasyk. Nie może jej zabraknąć. Musi być w zasięgu ręki, podobnie jak telefon, który dla wygody możemy do niej podłączyć w celu naładowania bateriii. 
Światło nastrojowe

Światło nastrojowe

Dyskretne punkty i taśmy świetlne, o dopasowanej barwie i natężeniu, potrafią zdecydować o tym, w stronę jakiego stylu zostanie poprowadzone wnętrze. Podkreślają jego walory wizualne i eksponując wygląd mebli. Delikatnie podświetlony cokół i podstawa łóżka pomogą wykreować w sypialni intymny nastrój. 

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o systemie LOOX5 oraz o zaawansowanych możliwościach oświetlenia wnętrz, zapraszamy do kontaktu przez formularz - nasz specjalista skontaktuje się z Tobą!

Kontakt do doradcy

+48 71 74 72 300