Porady Wpis
Idea

ZOBACZ. ŚWIATŁO BEZ NAJMNIEJSZEGO POTKNIĘCIA

Odpowiednie oświetlenie przedpokoju, korytarzy czy schodów zapewnia domownikom lepszą orientację w przestrzeni, a także zwiększa ich komfort i bezpieczeństwo. Zastosowanie kilku źródeł światła jest w przypadku tych pozbawionych promieni słonecznych pomieszczeń dużo efektywniejsze od światła ogólnego. Montowane w półkach, wnękach i podstopnicach światło lepiej dociera do każdego zakamarka.

Światło orientacyjne

Światło orientacyjne

Montowane w półkach i wnękach światło lepiej dociera do każdego zakamarka. Światło w ledowych oprawach montowane z tyłu półki swobodnie rozchodzi się w górę i w dół, doświetlając wszystko, co znajduje się wewnątrz.
Światło akcentujące i orientacyjne

Światło akcentujące i orientacyjne

Tworzone za pomocą taśm LED oświetlenie liniowe dokładnie oświetla każdy stopień, a także podkreśla fakturę i charakter ścian. Alternatywne światło punktowe można montować zarówno w samych stopniach, jak i na ścianie obok stopnia, dopasowując gęstość rozmieszczenia do potrzeb.
Światło włączane na ruch

Światło włączane na ruch

Reagujące na ruch oświetlenie zwiększa bezpieczeństwo i komfort użytkowania schodów. Dzięki dyskretnym czujnikom światło zapala się tylko wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o systemie LOOX5 oraz o zaawansowanych możliwościach oświetlenia wnętrz, zapraszamy do kontaktu przez formularz - nasz specjalista skontaktuje się z Tobą!

Kontakt do doradcy

+48 71 74 72 300